ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2014

Οι Ελληνικές αυτοδιοικητικές εκλογές 2014, ή εναλλακτικά ελληνικές Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογές του 2014, διεξήχθησαν την Κυριακή 18 Μαΐου 2014 και οι επαναληπτικές εκλογές πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 25 Μαΐου 2014. Η θητεία των εκλεγμένων μελών ορίζεται από την 1η Σεπτεμβρίου 2014 μέχρι την 31η Αυγούστου 2019.
Οι σταυροδοσίες όλων των συνδυασμών στο Δήμο Θερμαϊκού , σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα των εκλογών στις  2014, έχουν ως εξής:

«Θερμαγικός ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Επανομής

1) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 665

2) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΧΕΛΑΟΥ 569

3) ΜΕΣΜΕΡΛΗ-ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 537

4) ΠΕΤΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 502

5) ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 441

6) ΤΖΕΚΟΥ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΠΟΛΥ) του ΜΙΧΑΗΛ 409

7) ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 399

8) ΣΤΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 334

9) ΓΕΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 310

10) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 304

11) ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 290

12) ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 256

13) ΠΡΑΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 210

14) ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191

Θερμαϊκού

15) ΤΡΟΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 727

16) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 599

17) ΖΑΡΙΦΕ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 598

18) ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 578

19) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 508

20) ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 430

21) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 400

22) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 397

23) ΦΑΡΙΝΗ-ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 397

24) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 394

25) ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 325

26) ΚΑΡΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 294

27) ΛΙΓΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 270

28) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 236

29) ΤΑΣΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 201

30) ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 198

31) ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 177

32) ΝΤΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 172

33) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΜΟΥΤΑΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 166

34) ΚΑΛΑΜΒΟΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 164

35) ΤΖΕΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΚΗ 149

36) ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 143

37) ΕΛΜΠΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙ του ΟΤΑΡΙ 122

38) ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ 119

39) ΜΙΡΖΟΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΕΤΝΑΚ 108

40) ΠΡΑΣΟΥΛΗ-ΤΑΡΣΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102

41) ΛΟΦΤΣΑΛΗ-ΤΣΙΑΜΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΦΟΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100

42) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 100

43) ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65

44) ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 59

45) ΜΠΑΝΩΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 40

46) ΤΣΙΟΤΡΑ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29

Μηχανιώνας

47) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 659

48) ΠΙΝΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 313

49) ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 265

50) ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 240

51) ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 200

52) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 178

53) ΠΡΑΦΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 173

54) ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 161

55) ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΣΕΜΤΣΟΥΚ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154

56) ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126

57) ΤΖΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 125

58) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 68

59) ΧΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΣΤΕΡΓΙΟΥ 53

ΜΕΛΗ ΔΗΜ./ΚΟΙΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 Επανομής

1) ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 765

2) ΤΣΑΠΟΥΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 337

3) ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 317

4) ΝΤΑΒΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 276

5) ΠΡΩΪΟΥ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 233

6) ΓΚΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 227

Μεσημερίου

7) ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 188

8) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 130

9) ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106

10) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

Αγίας Τριάδος

11) ΖΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 120

12) ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ-ΤΣΑΚΙΛΙΩΤΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ συζ.ΣΑΒΒΑ 106

13) ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 78

14) ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76

15) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΕΡΕΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 31

16) ΝΤΑΟΥΤΟΒΙΤΣ ΝΤΕΝΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20

Νέων Επιβατών

17) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ-ΚΕΡΑΜΗΔΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ(ΠΑΤΡΑ) συζ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 302

18) ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 186

19) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ(ΝΟΥΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162

20) ΠΑΛΑΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 118

21) ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 90

22) ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΑΚΡΙΒΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68

Περαίας

23) ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 490

24) ΚΑΣΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 363

25) ΒΑΛΑΣΗ ΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 181

26) ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΜΑΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 178

27) ΧΗΝΙΤΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 170

28) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ-ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙ ΩΤΗ 166

29) ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 153

30) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΛΑΛΙ του ΝΤΑΡΤΣΟ 132

31) ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 96

32) ΜΑΡΤΑΣΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΑΡΧΙΜΗΔΗ 92

33) ΕΜΜΟΓΛΟΥ-ΣΑΦΛΕΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 54

34) ΣΑΓΚΑΤΕΛΙΑΝ ΓΚΕΝΡΙΚ του ΑΝΔΡΕΑ 52

Νέας Μηχανιώνας

35) ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 380

36) ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 182

37) ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 93

38) ΚΟΜΠΟΥΛΑΣΒΙΛΙ ΦΕΡΙΝΤΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 32

39) ΕΝΕΧΕΙΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΕΝΙΑ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 29

40) ΜΟΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 19

Αγγελοχωρίου

41) ΤΣΟΥΓΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 37

42) ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 13

43) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 6

44) ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 1

Ν.Κερασιάς

45) ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΘΕΟΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ 145

46) ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10

47) ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΑ 3

48) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

«ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Δήμαρχος για όλους»

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Επανομής

1) ΤΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1170

2) ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1097

3) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΑΤΤΗ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 858

4) ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 534

5) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 516

6) ΤΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΙΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 502

7) ΖΑΒΕΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 481

8) ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 462

9) ΤΣΙΩΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 353

10) ΤΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279

Θερμαϊκού

11) ΜΙΣΑΛΕΜΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΛΙ 914

12) ΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 744

13) ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 685

14) ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 553

15) ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 542

16) ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 473

17) ΚΑΖΟΥΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 464

18) ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 449

19) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 443

20) ΜΠΙΡΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 432

21) ΚΑΛΛΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΥ 418

22) ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 417

23) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 413

24) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 406

25) ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 404

26) ΡΟΜΠΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 404

27) ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ του ΑΚΟΥΝΤΑΡ 349

28) ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 331

29) ΓΙΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 328

30) ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 326

31) ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΕΣΤΗ 321

32) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ-ΠΑΝΤΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 318

33) ΕΡΚΕΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 283

34) ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ-ΠΟΖΑΛΤΖΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 218

35) ΚΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 179

36) ΒΑΛΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 149

Μηχανιώνας

37) ΤΣΟΥΡΟΥΣ-ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1244

38) ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ (ΘΡΑΣΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1225

39) ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 1219

40) ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 979

41) ΧΑΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 876

42) ΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 872

43) ΜΑΝΤΖΑΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 863

44) ΦΙΔΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 769

45) ΤΑΟΥΛΤΖΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΙΡΚΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 754

46) ΚΙΝΔΕΡΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΣΤΑΜΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 666

47) ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 345

48) ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 303

49) ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΟΥΛΙΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 224

50) ΦΩΤΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 223

ΜΕΛΗ ΔΗΜ./ΚΟΙΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Επανομής

1) ΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 490

2) ΔΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 478

3) ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 441

4) ΤΣΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 405

5) ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 304

6) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50

Μεσημερίου

7) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 297

8) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ 203

9) ΚΑΤΣΕΛΗ-ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10

10) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8

Αγίας Τριάδος

11) ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 330

12) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 192

13) ΧΑΛΒΑΤΖΕΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 102

14) ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 94

15) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΗΣΕΑ 69

16) ΚΟΤΣΟΜΑΝΙΔΗΣ ΡΟΜΠΕΡΤΙΝΟ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 49

Νέων Επιβατών

17) ΡΟΥΦΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 279

18) ΤΖΙΑΜΙΧΑ-ΜΠΟΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 211

19) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΡΟΥ ΕΛΛΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 206

20) ΣΕΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 179

21) ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 173

22) ΑΔΑΜΙΔΟΥ-ΧΕΤΕΕΒΑ ΕΛΒΙΝΤΑ (ΕΛΠΙΔΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 52

Περαίας

23) ΚΑΛΦΑ-ΓΟΥΡΓΟΥΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 397

24) ΒΑΡΕΛΑ ΦΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 350

25) ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 336

26) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 271

27) ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229

28) ΧΟΧΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 190

29) ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 187

30) ΣΟΥΡΑΒΛΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160

31) ΝΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 126

32) ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗ ΝΤΙΑΝΑ του ΑΝΖΟΡ 87

33) ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 38

34) ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 32

Νέας Μηχανιώνας

35) ΒΑΡΣΑΜΟΓΛΟΥ ΜΕΜΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 722

36) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΗΝΑ 711

37) ΜΑΡΙΤΣΑ-ΣΙΑΠΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΑ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ 678

38) ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 549

39) ΤΑΒΑΓΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 475

40) ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 320

Αγγελοχωρίου

41) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 447

42) ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84

43) ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50

44) ΜΟΡΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Ν.Κερασιάς

45) ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 265

46) ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 193

47) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 116

48) ΑΚΤΣΕΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60

«ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ – ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ»

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 Επανομής

1) ΖΔΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 713

2) ΤΖΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 703

3) ΚΙΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 680

4) ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 599

5) ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΑΡΟΛΟΥ 230

6) ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 226

7) ΜΙΧΕΛΗ-ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 139

8) ΟΦΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΑΝΑΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 115

9) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 96

10) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 95

11) ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 42

Θερμαϊκού

12) ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 534

13) ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 337

14) ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 291

15) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 255

16) ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 236

17) ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 236

18) ΠΑΝΔΙΡΗ ΙΡΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 223

19) ΔΟΥΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 211

20) ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 210

21) ΔΙΓΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 192

22) ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 180

23) ΚΛΕΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124

24) ΞΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113

25) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 111

26) ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 99

27) ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98

28) ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97

29) ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗ ΖΩΗ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ 90

30) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84

31) ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 77

32) ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΖΗΣΗ 58

33) ΚΑΡΑΤΖΟΛΑ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57

34) ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57

35) ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53

Μηχανιώνας

36) ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 557

37) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 433

38) ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του ΜΗΝΑ 320

39) ΦΙΡΙΠΠΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 237

40) ΚΑΛΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 182

41) ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 172

42) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 155

43) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 146

44) ΤΣΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 53

ΜΕΛΗ ΔΗΜ./ΚΟΙΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Επανομής

1) ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 381

2) ΤΕΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 365

3) ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 217

4) ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΤΟΛΕΟΝΤΟΣ 198

5) ΤΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198

6) ΚΥΡΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 192

Μεσημερίου

7) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

8) ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 35

9) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ 24

Αγίας Τριάδος

10) ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55

11) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 51

12) ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

Νέων Επιβατών

13) ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 121

14) ΒΑΧΑΡΕΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 73

15) ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

16) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42

Περαίας

17) ΛΙΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 188

18) ΤΣΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 188

19) ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 179

20) ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΣΤΑ 157

21) ΚΛΕΙΤΣΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 153

22) ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82

23) ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 78

24) ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΛΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 61

Νέας Μηχανιώνας

25) ΠΟΡΙΔΟΥ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΜΗΝΑ 332

26) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 264

27) ΚΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 147

Αγγελοχωρίου

28) ΤΟΚΚΑ ΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 28

Ν.Κερασιάς

29) ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ»

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 Επανομής

1) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΙΩΑΝΝΟΥ 89

2) ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51

3) ΓΚΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50

4) ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44

5) ΚΟΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 31

6) ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΟΣΧΟΥ 31

7) ΚΑΤΣΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28

Θερμαϊκού

8) ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΟΝΙΚΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 158

9) ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 115

10) ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΑΝΘΟΥ 113

11) ΖΙΩΓΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΙΩΑΝΝΗ 111

12) ΜΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 55

13) ΝΙΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 55

14) ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 55

15) ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48

16) ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43

17) ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΖΩΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 41

18) ΤΡΟΥΛΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 38

19) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36

20) ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32

21) ΜΠΑΜΠΑΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ 32

22) ΧΑΤΖΑΡ ΝΟΥΧΑ του ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ 32

23) ΚΑΪΜΑΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30

24) ΦΟΥΤΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29

25) ΓΚΑΡΓΚΑΛΑΪΔΗΣ ΜΠΟΡΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

26) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 13

Μηχανιώνας

27) ΝΟΥΒΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 115

28) ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 66

29) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ 54

30) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 46

31) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46

32) ΜΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 36

33) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35

34) ΧΑΡΙΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33

ΜΕΛΗ ΔΗΜ./ΚΟΙΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 Επανομής

1) ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36

2) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 27

3) ΘΗΛΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17

Μεσημερίου

4) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

Αγίας Τριάδος

5) ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 30

6) ΔΕΛΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΧΙΛΛΕΑ 22

7) ΚΑΡΡΑΣ ΚΙΜΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17

Νέων Επιβατών

8) ΖΗΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50

9) ΔΑΒΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ 36

10) ΤΡΟΥΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 28

Περαίας

11) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72

12) ΜΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 42

13) ΑΛΜΑΛΙΩΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ συζ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ 40

14) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 39

15) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36

16) ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 34

17) ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 18

18) ΜΠΑΡΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16

19) ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ του ΚΑΧΑΜΠΕΡ 13

Νέας Μηχανιώνας

20) ΜΠΕΣΣΑ-ΜΩΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 40

21) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35

22) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 10

Αγγελοχωρίου

23) ΑΣΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 28

Ν.Κερασιάς

24) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 7

Πηγή: eklogika.gr